אדריכלים ומעצבי פנים נדרשים להציע ללקוחותיהם שיש איכותי עבור המטבח הנמצא בשיפוצים או בעת בנייה של בית חדש. אחד מסוגי השיש האיכותיים ביותר הוא שיש גרניט פורצלן אבן קיסר. הדגם מפורצלן של שיש אבן קיסר נחשב לאחד האיכותיים ביותר הנמכרים היום בישראל והוא מיוצר בשיטות ייצור מתקדמות בטמפרטורה של מעל ל-1000 מעלות צלסיוס. הוא נחשב לשיש עמיד מאוד בפני חום, תבלינים, מים והצבע שלו לא מושפע מחומרים הנשפכים עליו. בנוסף לכך, שיש הפורצלן מכיל מעט נקבוביות ולכן אינו סופג חומרים כמו שאר סוגי השיש הקיימים היום.

הפרוצלן מאפשר לחברה המייצרת את השיש לבצע עיצובים וחיתוכים ברמה גבוהה על מנת להביא את העיצוב של שיש המטבח לשלמות ולשימור השיש לעשרות שנים.

התקנה של אבן קיסר גרניט פורצלן

אם אתם אדריכלים או מעצבי פנים, תוכלו להזמין שירות התקנה של אבן קיסר גרניט פורצלן עבור הלקוח שלכם דרך אחת החברות המובילות כיום בישראל בתחום השיש – חברת אופל סטון בע"מ! חברת אופל סטון בע"מ מספקת משטחי שיש ברמה גבוהה בכל סדר גודל הרצוי לכם וצוות החברה מתמחה בהתקנה של כל סוגי השיש למטבחים לכל סוגי העיצובים הקיימים, כגון מטבחים בעיצוב כפרי ומטבחים בעיצוב מודרני.

גרניט פורצלן או אבן קיסר

אם אתם מתלבטים האם להזמין עבור הלקוח שלכם שיש גרניט פורצלן או אבן קיסר, צוות חברת אופל סטון בע"מ יעזור לכם לבחור את השיש המתאים ביותר לעיצוב המטבח של הלקוח שלכם בהתאם לתקציב של הלקוח. צוות חברת אופל סטון בע"מ יגיע עד לבית הלקוח שלכם ויבנה עבורם תוכנית התקנה מדוייקת לשיש בהתאם לעיצוב ולדגמים הרלוונטים למטבח.

מה כדאי, שיש גרניט או קיסר?

בכדי לענות על השאלה האם עדיף שיש גרניט או קיסר, מומלץ לכם ליצור קשר כבר עכשיו עם צוות חברת אופל סטון בע"מ ולקבל תשובה מדוייקת בהתאם למטבח שהלקוח שלכם מעוניין לעצב ולשפץ. צוות חברת אופל סטון בע"מ זמין עבורם לכל שאלה או בקשה בכדי לקדם את סיום הבנייה של המטבח של הלקוחות שלכם.

שיש גרניט פורצלן אבן קיסר של חברת אופל סטון בע"מ

אם החלטתם לבחור עבור הלקוח שלכם שיש גרניט פורצלן אבן קיסר, חברת אופל סטון בע"מ היא הכתובת שלכם! חברת אופל סטון בע"מ יכולה להציע לכם מגוון רחב של סוגי משטחי שיש מאבן קיסר ולהתקין אותם בבית הלקוח בצורה המקצועית ביותר!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן