אחד ממשטחי השיש האיכותיים ביותר הקיימים היום הוא משטח דקטון אשר נרשם בתור פטנט על-ידי חברת קוסנטינו Cosentino מספרד. משטח הדקטון מיוצר בתהליך ייצור חדשני ומורכב מ-20 מינרלים שונים אשר הופכים אותו לחומר חזק במיוחד ועמיד לטמפרטורות חום גבוהות. נהוג לחשוב שמשטחי שיש עשויים מאותה אבן בכל הסוגים, אך למעשה לכל סוג שיש יש את האיכויות שלו ושיש דקטון נחשב כיום לטופ של משטחי השיש בעולם.

משנת 2013 ישנו שימוש נרחב בשיש דקטון בכל רחבי העולם והיום זה הגיע גם לישראל כאשר מעצבי הפנים והאדריכלים בוחרים בשיש מסוג דקטון פעם אחר פעם בכל בנייה או שיפוץ של חדר מטבח. בחיפוש אחר שיש דקטון מחיר למטר משתלם תוכלו למצוא דרך אחת מחברות השיש המובילות בישראל המספקת לכם את שיש הדקטון היישר מהחברה הספרדית קוסנטינו Cosentino.

שיש דקטון מחיר בישראל

בחיפוש אחר מתקינים של שיש דקטון מחיר הטוב ביותר תוכלו למצוא גם כן דרך החברה הישראלית לייבוא השיש הספרדי. המחיר למטר הוא המחיר הטוב ביותר שתוכלו למצוא לסוג שיש ייחודי הזה הנחשב אצל האדריכלים בישראל כאחד מסוגי השיש החזקים והעמידים ביותר.

שיש דקטון דגם קליה מחיר

אחד מהדגמים הפופולריים של משטחי השיש מסוג דקטון הוא דגם קליה. דגם קליה של משטחי השיש דקטון נחשב נפוץ במטבחי יוקרה בישראל והיום ניתן להזמין שיש דקטון דגם קליה מחיר משתלם גם למטבחים סטנדרטיים בדירות ובבתים פרטיים.

הזמנת דקטון קליה מחיר משתלם

מעוניינים להזמין דקטון קליה מחיר משתלם? זה הזמן לפנות לאחת החברות המקצועיות ביותר בישראל לייבוא שיש מסוג דקטון -חברת אופל סטון בע"מ! חברת אופל סטון בע"מ מציעה לכם מגוון גדול של דגמי דקטון מחיר למטר שלא תמצאו באף מקום אחר. בחיפוש אחר שיש דקטון מחיר למטר המשתלם ביותר תוכלו למצוא רק דרך חברת אופל סטון בע"מ המייבאת את שיש הדקטון היישר מחברת קוסנטינו Cosentino הספרדית.

דקטון מחיר למטר דרך חברה מקצועית

חברת אופל סטון בע"מ מחזיקה באולם תצוגה מרהיב בעיר חולון בו תוכלו לראות את כל דגמי הדקטון היפים והאיכותיים ביותר. משטחי שיש הדקטון נחשבים ליוקרתיים ומחזיקים לשנים רבות והיום ניתן להזמין אותם גם דרך חברת אופל סטון בע"מ המייבאת את הדגמים החדשים ביותר של משטחי השיש מסוג דקטון.

שיש דקטון מחיר למטר דרך חברת אופל סטון בע"מ

לתיאום פגישה באולם התצוגה המרשים של חברת אופל סטון בע"מ בחולון, חייגו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר ובואו לבחור את שיש הדקטון המועדף עליכם!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן