מעוניינים להתקין שיש שחור במטבח שלכם? כדאי שתדעו שגם לצבע השחור יש גוונים משלו וכשזה נוגע לשיש, יש מגוון דוגמאות נפלאות לשיש בצבע שחור. אחד מסוגי השיש בצבע שחור הנפוצים ביותר הוא שיש הגרניט. שיש גרניט שחור למטבח עשוי מ-3 חומרים אשר הופכים אותו לחזק במיוחד ושימושי ביותר כמשטח עבודה איכותי שיכול להחזיק לשנים. שלושת החומרים מהם שיש הגרניט עשוי הם:

=       המינרל העיקרי קוורץ.

=       המינרל מיקה.

=       המינרל פלדספר.

הייחודיות בשיש הגרניט הוא הצבע הטבעי שלו. כלומר, כאשר אתם מזמינים שיש מסוג גרניט, אתם למעשה מקבלים את הצבע הטבעי של השיש והוא ייחודי לאותה אבן שנוצרה בטבע ולכן לא תמצאו את הדוגמא לצבע השיש שיהיה לכם בבית, באף מקום אחר.

שיש דקטון שחור מאיכות גבוהה

אחד המותגים הגדולים ביותר בעולם וגם בישראל לשיש צבע שחור הוא שיש דקטון. שיש דקטון שחור מיוצר באמצעות שיטת ייצור הרשומה בפטנט ופותחה על-ידי חברת קוסנטינו Cosentino הספרדית. משטחי השיש של המותג דקטון מיוצרים ממינרלים מסוגים שונים בחום של מעל ל-1000 מעלות צלזיוס והם נחשבים לחזקים במיוחד ושומרים על צבעם למשך שנים רבות.

הזמנת שיש שחור למטבח

אם החלטתם להזמין שיש שחור למטבח, כדאי שתבחרו בשיש איכותי מגרניט, אבן קיסר או דקטון הנחשבים למשטחי השיש היוקרתיים והטובים ביותר לשיש שחור. את דגם השיש השחור המתאים ביותר לכם, אתם יכולים לבחור מאולם תצוגה מרהיב של חברת אופל סטון בע"מ הממוקם בעיר חולון. חברת אופל סטון בע"מ מציעה לכם מגוון רחב של משטחי שיש בצבע שחור עם דוגמאות עיצוביות מדהימות שישדרגו את המטבח שלכם בצורה מושלמת. 

שיש שחור למטבח מחיר

באולם התצוגה של חברת אופל סטון בע"מ בעיר חולון, תוכלו להזמין שיש שחור למטבח מחיר משתלם במיוחד. המחירים של חברת אופל סטון בע"מ יכולים לכלול גם שירות התקנה מקצועית בבית שלכם ובכך תוכלו לחסוך בהוצאה שלכם על השיפוצים של המטבח בבית.

שיש קיסר שחור או שיש גרניט שחור למטבח?

אם אתם מתלבטים איזה סוג משטחי שיש כדאי לכם לבחור למטבח, צוות חברת אופל סטון בע"מ יכולה להמליץ לכם על שיש קיסר שחור או על שיש שחור מגרניט ולהתאים אותו לעיצוב הרצוי לכם במטבח.

חברת אופל סטון בע"מ מציעה – שיש גרניט שחור למטבח

צוות חברת אופל סטון בע"מ מציע לכם להגיע לאולם התצוגה המרשים והמרהיב של החברה בחולון או לתאם פגישה בבית שלכם עם אנשי המקצוע של החברה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן